Yalova Gezisi ve Atatürk

Atatürk’ün “Benim güzel kentim” diye nitelendirdiği Yalova gezimizle Ata’mızın yaşadığı mekanları ve mirasını öğrencilerimize tanıttık, Atatürk sevgilerini derinleştirerek onu daha iyi anlamalarını sağladık.

“Yürüyen Köşk”, “Atatürk ve Çocuk Müzesi”, “Karaca Arboretumu” ve “Yalova Atatürk Köşkü”ne gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle, öğrencilerimizin zihninde daha zengin bir Atatürk portresi oluşturduk.

Öğrencilerimizin sadece akademik anlamda değil, sosyal ve kültürel anlamda da zengin bir birikime sahip olmalarını amaçlayan okulumuz bu amaçla düzenlediği gezilerle, öğrencilerimize yeni yerler tanıtmaya ve onların hayata daha geniş bir çerçeveden bakmalarını sağlamaya devam edecek.

 

10 Ekim 2019 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not