Profesyonel Liglerin İlk Kolej Takımı Modafen!

Modafen Futbol Kulübü ve 1877 Alemdağspor’un 4 Mayıs Çarşamba günü Yalova Atatürk Stadı’nda karşı karşıya geldiği maç 1-0 Modafen’in galibiyetiyle sonuçlandı.

Bölgesel Amatör Lig (BAL)’de mücadele eden ve son 3 maça girerken 5 puan geride 2. sırada yer alan Modafen Futbol Kulübü, 3 maçta 3 galibiyet alarak kendi grubunda şampiyon oldu. Play-off’lara katılmaya hak kazanan Modafen, ilk maçında bulduğu tek golle galip gelerek 3. Lige yükseldi.

Göstermiş olduğu büyük başarı dolayısıyla Modafen’i tebrik ediyor, her stadda ve her maçta başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.

4 Mayıs 2019 Cumartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not