Öğrencimiz Berke Saka’dan Türkiye Rekoru

Öğrencimiz Berke Saka, 21-23 Haziran tarihlerinde Bulgaristan’da düzenlenen Comen Akdeniz Ülkeleri Yıldızlar Yüzme Şampiyonası’na Milli Takım formasıyla katıldı.

100 metre sırtüstü ve 200 metre karışıkta “15-16 Yaş Türkiye Rekorları”nı kırarak altın madalya kazanan öğrencimiz, 200 metre sırtüstünde de gümüş madalya kazandı ve başarılı sonuçlarıyla erkek milli takımımızı 1. sıraya taşıdı.

Türkiye rekoru kırarak altın madalya kazanan ve 4×100 metre karışık bayrak takımında da yer alan Berke Saka, toplamda 3 altın, 1 gümüş madalya ve 3 yeni Türkiye rekorunun sahibi olarak müsabakalara imza atmış oldu.

Modafen Ailesi olarak öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının hayat boyu devam etmesini diliyoruz.

24 Haziran 2019 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not