Öğrencilerimiz, Buğdayın Ekmek Olma Yolculuğuna Eşlik Etti

1. sınıf öğrencilerimiz 17 Şubat 2020 Pazartesi günü İstanbul’un Kartal ilçesinde bulunan İstanbul Halk Ekmek Fabrikası’nı ziyaret etti.Buğdayın ekmek olma yolculuğuna eşlik eden minik öğrencilerimiz, ekmek üretiminin tüm aşamalarını yerinde gözlemleyerek öğrenme fırsatını yakaladılar.

El değmeden üretilen ekmeklerin İstanbul’a dağıtım aşamasını da yerinde inceleyen öğrencilerimiz, keyifli ve verimli geçen bir gezinin ardından, kendilerine hediye edilen taptaze ekmekler ile okullarına döndüler.

Öğrencilerimizin sadece akademik anlamda değil, sosyal ve kültürel anlamda da zengin bir birikime sahip olmalarını amaçlayan okulumuz bu amaçla düzenlediği gezilerle, öğrencilerimize yeni yerler tanıtmaya ve onların hayata daha geniş bir çerçeveden bakmalarını sağlamaya devam edecek.

21 Şubat 2020 Cuma

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Modafen
Öğrencinin Adı

Öğrencinin Okulu
Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf
Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi
Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not