Öğrenci Komitesi’nden Sosyal Sorumluluk Projeleri İçin İlk Adım

Modafen Öğrenci Komitesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında planladığı ziyaretlerin ilkini Sabancı Vakfı tarafından düzenlenen “Ekim Zamanı Buluşma Zamanı” sempozyumuna katılarak gerçekleştirdi.

Türkiye’nin en büyük sosyal sorumluluk platformu olan Sabancı Vakfı tarafından Sabancı Center’da bu yıl 12.’si düzenlenen “Ekim Zamanı Buluşma Zamanı” sempozyumuna katılan Komitemiz, onlarca proje arasından seçilen ve hikayeleri paylaşılan 10 projeyi dikkatle takip etti. Öğrenci Komitesi’nin etkili girişimleri sonucu davet edilen komite üyelerimiz, proje sahipleriyle görüşmeler yaparak bilgi aldı ve proje sahiplerini okulumuzda gerçekleştirilecek olan Modafen Talks etkinliğine davet etti.

Sabancı Center’da, 12 yıl boyunca Sabancı Vakfı tarafından desteklenen tüm kurum temsilcilerinin davetli olduğu buluşmaya 78 kurumdan 200’ün üzerinde davetli katılım sağladı.

24 Ekim 2019 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not