Modafenli Yüzücülerimiz Aquamasters Yarışmalarında Madalya Kazandı

Modafen yüzme takımı bahar tatilinden faydalanıp 26 yüzücü ile birlikte 2-5 Mayıs tarihlerinde Marmaris’te antrenman kampı yaptı.

Öğrencilerimiz 4-5 Mayıs tarihlerinde Marmaris’te düzenlenen 10. Uluslararası Aquamasters Açık Su Yüzme Yarışları’na katıldı. 20 derece suda 2 yaş büyükleriyle 1500 metre açık su (deniz yarışı) yarışmasında kulaç atan yüzücülerimiz başarılı performanslar sergiledi.

Rona Çetin, Elif Alkış, Dora Savgan ve Çınar Köksaldı’dan oluşan 4×500 metre bayrak takımımız 2. olarak gümüş madalya kazandı. 2004 doğumlu yüzücülerimiz ise 3000 metre ve 5000 metre yarışmalarına katılarak başarılı performanslar gösterdi. Aynı yarışlarda yüzme antrenörümüz Sanem Dilek, 3000 metre ve 5000 metre yarışlarında iki adet üçüncülük madalyası kazandı.

Yarışmaların havuz bölümünde ise yüzme antrenörlerimizden Selim Öztaşkıran, 200 metre sırtüstünde 3. olarak bronz, 50 metre kurbağalamada ise 2. olarak gümüş madalya kazandı.

Yarışmalara katılan ve madalya kazanan tüm sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

16 Mayıs 2019 Perşembe
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not