Modafen’de Temel Afet Bilinci Eğitimi

Modafen’de acil durumlarda neler yapılması gerektiğine yönelik her yıl gerçekleştirilen teorik ve pratik eğitimlere başlandı. Sene boyunca uygulanacak farklı senaryolar ve tatbikatlarla pekiştirilecek eğitimler, hem öğretmenlerimize hem öğrencilerimize olası bir depremde nasıl hazırlıklı ve organize olacaklarını anlatıyor.

AFAD ve MEB destekli eğitim projeleri kapsamında oluşturulan eğitimler, sadece deprem değil her tür afet öncesinde, esnasında ve sonrasında nasıl davranılması ve neler yapılması gerektiğine dair detaylı ve öğretici bilgiler içeriyor.

28 Ekim 2019 Pazartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not