Modafen’de Karne Heyecanı

Hafızalardan silinmeyecek kadar eğlence, dostluk ve başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı daha karne sevinci eşliğinde son buldu.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı boyunca gerçekleştirilen dersler, etkinlikler, yarışmalar, geziler, gösteriler, sergiler, konferanslar ve sınavlarla birlikte yoğun olduğu kadar keyifli bir eğitim yılı daha tamamlandı. Koca bir yılın son gününde öğrencilerimizin karne heyecanına Modafen Ailesi’nin değerli velileri de ortak oldu. Çocuklarına verdikleri desteği sürdürerek onları bugünde de yalnız bırakmayan velilerimizin gururu ve paylaştıkları heyecan gözlerinden okunuyordu.

Karnelerini çok sevdikleri öğretmenlerinin ellerinden alan öğrencilerimiz; gezecekleri, oyun oynayacakları ve dinlenecekleri bir yaz tatiline doğru yola çıktı. Başarı hikâyeleri ile dolu bir yılı daha geride bırakan öğretmen, öğrenci ve velilerimize Modafen Ailesi olarak gönüllerince geçirecekleri bir yaz tatili diliyoruz.

15 Haziran 2019 Cumartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not