Modafen Yüzleri Güldürüyor

Bugün kermesimiz vardı, bugün 13 Kasım Dünya İyilik Günü’ydü, bugün Modafen yine yüzleri güldürdü.

Modafen Yüzleri Güldürüyor bağış etkinliğimizde, bir başkasına iyilikte bulunmanın ne demek olduğunu öğrenen ve iyilik yapmanın verdiği mutluluğu bir kez daha tadan öğrencilerimizin duydukları sevinç, annelerine yardım ederek yaptıkları yiyeceklerin birer birer azalmasıyla daha da arttı.

Yüzün üzerinde gönüllü öğrencimizin desteği ve okulumuz öğretmen ve öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz kermes etkinliğimizle, ihtiyaç duyan birçok kurum ve kişiye yardım eli uzattık.

İlkokul 1. sınıflardan 12. sınıflara kadar tüm öğrencilerimizin okul bahçesinde toplandığı organizasyonumuzda velilerimizden gelen yiyecekler herkesi mutlu etti. Sadece ev yapımı ürünlerin sergilendiği kermesimizde, hiç tanımadıkları ama yardıma ihtiyaçları olduğunu bildikleri kişilere, standlara dizili yiyeceklerden satın alarak destek olan öğrencilerimizin yüzlerindeki gülücükler görülmeye değerdi.

13 Kasım 2019 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not