Modafen Yöresel Mutfaklar Günü – Karadeniz Bölgesi

“Modafen Dünya Mutfakları” günlerimizin ardından bu yıl da “Modafen Yöresel Mutfaklar” günlerimizin ilki olan “Karadeniz Bölgesi Yemekleri Günü”nü gerçekleştirdik.

Türk mutfağında çok önemli bir yere sahip “Karadeniz Mutfağı” öğrencilerimiz tarafından çok sevildi. Kahvaltıda mıhlama ile başlayan menümüz, öğle yemeğinde karalahana çorbası, Akçaabat köftesi, dible pilavı ve laz böreğinden oluşan menü ile sunuma çıktı. Ara öğünde ise çok sevilen peynirli mini pide servisi yapıldı.

Karadeniz Bölgesi’nin farklı yörelerinden, çocuklarımızın sevebileceği yemekleri tattığımız etkinliğimizde mutfak ekibimiz de Karadeniz Bölgesi yöresel kostümleri ile yemek servisi yaptı.

Her ay farklı bir mutfağı okulumuza taşıyacağımız “Modafen Yöresel Mutfaklar Günü”nün ilkini, öğrencilerimizi ve tüm Modafen Ailesi’ni yeni ve farklı bir lezzetle tanıştırmanın mutluluğuyla tamamladık.

16 Ekim 2019 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not