Modafen Yelken Kulübü’nden Başarılı Performans

Modafen Yelken Kulübü sporcularımızdan 2149 numaralı öğrencimiz Derin Erdoğdu, 1216 numaralı öğrencimiz Urcun Derin Canel, 2071 numaralı öğrencimiz Atilla Duyan ve 2055 numaralı öğrencimiz Kerem Pişkin’den kurulu takımımız Bilgi Cup Liseler Arası Yelken Yarışları’nda başarılı bir performans sergiledi.

İstanbul Bilgi Üniversitesi sponsorluğunda, Vira Yatçılık ve Bilgi Üniversitesi Yelken Kulübü tarafından 2013 yılından beri düzenlenen yarışlar, bu yıl 6 Ekim 2019’da İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü’ndeki Vira Kayıkhane açığında düzenlendi.

Modafen Ailesi olarak Modafen Yelken Kulübü öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

9 Ekim 2019 Çarşamba

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Modafen
Öğrencinin Adı

Öğrencinin Okulu
Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf
Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi
Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not