Modafen Öğrencilerinin 23 Nisan Coşkusu

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Modafen öğretmenleri ve öğrencileri tarafından büyük bir coşkuyla kutlandı.

Konferans salonumuzda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törenimiz, sınıf öğretmenimiz Nilgün Demirel’in konuması ve 1. – 2. sınıf öğrencilerimizin okuduğu şiirlerle devam etti. Ardından programımız Almanca, Rusça, Fransızca ve İspanyolca öğrencilerimizin şarkılarıyla eğlencenin doruk noktasına ulaştı. Son olarak okul koromuzun seslendirdiği şarkılara eşlik eden öğrencilerimiz Perküsyon ekibinin performansıyla da keyifli anlar yaşadı.

Atamızın çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarımızda öğrencilerimizin coşkusu ve gözlerindeki ışıltı görülmeye değerdi.

24 Nisan 2019 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not