Küçük Yüzücülerimiz, Şampiyonlarımız ile Birlikte

Milli takımımızın rekortmen yüzücüleri Ekin Demirbaş ve Efe Başar, 27 Ocak Pazartesi günü küçük, yıldız ve gençler kategorilerindeki yarışmacı yüzücülerimizin antrenmanına katıldılar. Ekin ve Efe’yle kulaç atan yüzücüler, bayrak yarışı sırasında ağabeylerinden öğrendikleri yeni taktik ve teknikleri uyguladılar. Antrenman ve yarışın sonrasında yenen yemekte, Ekin ve Efe antrenman ve yarışmalardaki tecrübelerini yüzücülerimiz ile paylaştılar. Yemeğin ardından konferans salonunda gerçekleştirilen soru ve cevap kısmında verimli ve neşeli dakikalar yaşandı.

Bu güzel organizasyon için liseli yüzücülerimiz Ekin Demirbaş ve Efe Başar’a teşekkür ederiz.

28 Ocak 2020 Salı

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Modafen
Öğrencinin Adı

Öğrencinin Okulu
Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf
Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi
Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not