Demirkan Demir Dünya Gençler Yüzme Şampiyonası’nda 4. Oldu

Yeni mezunumuz Demirkan Demir, Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası’nda biri ferdi ikisi bayrak olmak üzere 3 bronz madalyanın ardından, Dünya Gençler Yüzme Şampiyonası’nda da bir ilke imza atarak ilk kez 4. olabilen Türk erkek yüzücü oldu.

20-25 Ağustos tarihlerinde Macaristan’ın Budapeşte şehrinde yapılan Dünya Gençler Yüzme Şampiyonası’na. Demirkan Demir 200 m kurbağalamada 2.11.85′lik derecesiyle Dünya Gençler 4.’sü oldu. Bu derecesiyle aynı zamanda kendisine ait olan Türkiye rekorunu da tekrar kırdı. 100 m kurbağalamada da yarı final yüzen ve dünya 10.’su olan Demirkan’ın yer aldığı Miks Bayrak Takımı da şampiyonada final yüzdü. Demirkan Demir, bayrak takımındaki başarılı performansıyla finalde Dünya gençler 6.sı olarak harika bir başarıya daha imza atmış oldu.

2018-2019 sezonunda üniversite giriş sınavlarına hazırlanırken bir yandan da antrenmanlarına devam eden mezun öğrencimiz yüzmedeki dünya çapındaki başarılarıyla göz doldurdu.

Modafen Ailesi olarak mezun öğrencimiz Demirkan Demir’i kutlar, başarılarının devamını dileriz.

28 Ağustos 2019 Çarşamba
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not