Cumhuriyetimiz 96 Yaşında

Cumhuriyetimizin 96. Yılı coşkuyla kutlandı. Öğrencilerimizin katılımıyla okulumuzda gerçekleşen törende, Cumhuriyetimizin hangi şartlar altında ve hangi düşüncelerle kurulduğu, konuşmalar, gösteriler ve şiirlerle anlatıldı.

Ellerinde Türk bayraklarıyla ve kırmızı beyaz kıyafetleriyle okula gelen öğrencilerimizi okul girişinde Jazz Quartet ekibimiz karşıladı. Bahçede toplanan öğrencilerimiz, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, tören ekibimizin Cumhuriyetimizin kuruluş hikayesi ve Atatürk’ün felsefesine dair konuşmalarıyla bilgilendirildi.

Şiirler ve koro ekibinin seslendirdiği Biz Atatürk Gençliğiyiz Marşı ile devam eden etkinliğin bahçede gerçekleşen bölümü, tüm öğrencilerimizin hep bir ağızdan okudukları 10. Yıl Marşı’yla son buldu.

Konferans salonunda süren kutlamalarda öğretmen ve öğrencilerimiz, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından ‘Devrimler’ konulu kısa dramayı izledi. Cumhuriyet konulu şiir, şarkı ve marşlarla bayraklar eşliğinde sahnede yer alan çocuklarımız, kutlamaların kapanışını yine hep bir ağızdan 10. Yıl Marşı’nı seslendirerek yaptı.

 

 

28 Ekim 2019 Pazartesi

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Modafen
Öğrencinin Adı

Öğrencinin Okulu
Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf
Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi
Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not