Cumhuriyet Bayramı, Yüzme Şenliği’mizde de Kutlandı

Lisanslı yüzücülerimiz hem yarıştılar hem Cumhuriyet Bayramı’nı kutladılar.

Modafen Spor Kulübü Yüzme Şubesi sporcularımız, 26 Ekim 2019 Cumartesi günü yüzme havuzumuzda yapılan kulüp içi test müsabakalarında başarılı performanslar sergilerken yeni sezonda da iddialı olacaklarının sinyalini verdiler. 66 adet lisanslı sporcumuzun katıldığı şenliğimizde tüm katılımcılara günün anlam ve önemini anılaştıran sertifikalar takdim edildi.

Çalışmalarını haftanın altı günü yüzme havuzumuzda sürdüren Modafen Yüzme Takımımız ve alt yapı sporcularımızı Cumhuriyet Bayramı Yüzme Şenliği’mizde gösterdikleri performanslarından dolayı kutlarız.

2 Kasım 2019 Cumartesi
Modafen Online Görüşme

Modafenli olmak için...

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemi göz önüne alarak, tüm dünyada devam eden #EvdeKal çağrısına uymanızı ve sosyal mesafe sınırlarınızı korumanızı yürekten destekliyoruz.

Bu sebeple, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı başvurularınızı Modafen Kampüse gelmeden yapmanız için Modafen Kayıt Birimi olarak yanınızdayız.

Modafen’e kayıt sürecinin ilk adımı olan online tanışma randevusu talepleriniz için 0216 641 57 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Öğrencinin Adı Soyadı

Öğrencinin Okulu

Öğrencinin Doğum Tarihi

Kayıt Olmak İstediği Sınıf

Anne Adı Soyadı

Anne Telefon Numarası

Anne E-posta Adresi

Baba Adı Soyadı

Baba Telefon Numarası

Baba E-posta Adresi

Referanslarınız

Not